Uzmana Sorun

Her türlü aklınıza takılan soruyu sorun, uzmanlarımız cevaplasın.
Not: Lütfen ücret bilgilerini telefon numaramızdan ulaşarak sorunuz.

6 yorum

nuray ergurYayın tarihi6:25 pm - Mar 1, 2015

Sayın yetkilLer evde fizyoterapis uçretlerini ogrenmek istemiştim ben fibromiyaljı hastasıyım belim boynum sırtım çok agrıyor.bagkur emeklisiyim uçretleri karşılıyormu.veya karyılamıyorsa fiyatları ogrenmek istiyorum ilgilenir geniş bilgi verirseniz çok sevinirim.

  OnurYayın tarihi6:30 pm - Nis 1, 2015

  Öncelikle çok geçmiş olsun.

  Üzgünüz ki ülkemizde evde fizik tedavi hizmetlerini SGK karşılamıyor. Ücret bilgilerini sadece telefonla verebiliyoruz, iletişim sayfasındaki telefon numarasından bize ulaşabilir veya iletişim formundan telefon numaranızı bize bırakabilirsiniz.

erol gürgölYayın tarihi11:17 am - Nis 1, 2015

merhabalar. babam trafik kazası geçirdi ve uyluk kemiği kırıldı. femur da deniyormuş galiba. tek yerden ama parçalı kırık varmış. platin çiviler taktılar ameliyatla. fizik tedaviyi evde alabilir mi? alabilirse bu ne kadar sürer yaklaşık olarak ve maliyet ne olur?
yanıtlarsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

  OnurYayın tarihi6:19 pm - Nis 1, 2015

  Öncelikle hastamıza ve size çok geçmiş olsun.

  Evet hastanız evde fizik tedavi görmeye uygundur. Kırık sonrası fizik tedavi hastanın iyileşmesini hızlandırmak, immobiliteye bağlı fonksiyon, eklem hareket açıklığı ve kas kuvvet kaybını önlemej açısından çok önemlidir. Ne kadar sürer sorusuna ise hastayı değerlendirmeden maalesef cevap veremiyoruz.

aysenerYayın tarihi12:47 am - Kas 28, 2018

Felçli hastaların yürümesini kazanma başarısı nedir sizce?

  OnurYayın tarihi2:18 am - Ara 1, 2018

  Genel istatistik, hastaların %80’ine yürüme fonksiyonlarının geri kazandırılabileceği yönündedir. Bu hastalıkta güncel litaretüre hakim, inme konusunda bilgi ve deneyim sahibi bir fizyoterapist ile çalışmak başarıyı çok ciddi oranda etkiliyor.

Bir cevap yazın