Evde Fizik Tedavi Ücretleri

Evinizde fizik tedavi hizmeti almanın fiyatı ne kadar?

Evde fizik tedavi ücretleri ne kadar? Fiyat tablonuz nedir?

Viafiz Evde Eizik Tedavi Hizmetleri, eve fizyoterapist hizmetini özel olarak sunmaktadır ve SGK anlaşması yoktur. Hizmet için standart aralıkta ücret tarifemiz vardır. Ücret, hastanın ortopedik veya nörolojik hasta olmasına ve lokasyona göre cüzi miktardakı standart aralığımızda değişmektedir.

Sizi alanında deneyimli fizyoterapiste doğrudan, araya aracı girmeden ulaştırdığımız için ücretlendirmelerimiz makuldür. Bize telefonla veya iletişim sayfamızdan ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hastayı değerlendirme ücreti alıyor musunuz?

Eğer hastanın değerlendirileceği gün içinde seansa başlarsanız hastanın değerlendirilmesi için ayrı bir ücret almıyoruz.

Ödeme ne şekilde yapılıyor?

Ödemeler o günkü seans sonunda, gelen fizyoterapist çalışma arkadaşımıza nakit olarak veya banka havalesi yapılabileceği gibi, alınacak seans sayısı kadar ücreti peşin ödenebilir.

Fatura kesiyor musunuz?

Serbest meslek mensubu olarak tedaviniz neticesinde makbuz verebiliyoruz. Makbuz talebiniz için %20 stopaj ve %18 KDV uygulandığını hatırlatmak isteriz. Kurumsal hizmet alımlarınızda fatura işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.

Özel sağlık sigortası geçerli mi?

2024 yılı itibariyle özel sağlık sigortalarıyla olan anlaşmalarımızı sonlandırdık. Anlaşmalı olduğumuz hiçbir özel sağlık sigortası şu an için bulunmuyor.