Evde Masaj Hizmeti Kapsamımızı Genişletiyoruz

Evde Masaj Hizmeti Kapsamımızı Genişletiyoruz

Tıbbi masaj, medikal masaj olarak da bilinmektedir. Yaşadığınız kas iskelet sistemi rahatsızlıklarında, ağrılı durumlarda güvenle uygulatabileceğiniz bir masaj türüdür. Tıbbi masaj yani diğer adıyla medikal masaj uygulamasında kaslar hedef alınır. Doğrudan kaslar üzerine el ile yapılan uygulamalarla dokunun ve bölgenin dolaşımının arttırılması, kasların gevşetilerek eklem hareketinin arttırılması ve rahatlatılmış kaslar sayesinde ağrının azaltılması hedeflenir. Daha detaylı bilgi için size bilimsel kaynaklardan derlediğimiz medikal masaj yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

2013 yılından beri çalışmayı sürdürdüğümüz evde fizik tedavi hizmetleri sektöründe hastalarımıza, ihtiyaç görülmesi halinde fizyoterapislerimiz aracılığıyla evde tıbbi masaj hizmeti de vermekteydik. Şimdi yeni masör ve masöz ekip arkadaşlarımızla sadece tıbbi masaj değil tüm rahatlamak isteyen danışanlarımıza bir çok masaj türünde hizmet vermeye başladık.

Bünyemizde bulunan tüm masörler, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı masörlük sertifikasına sahiptir. Esnek randevu saatleri sayesinde yol, ulaşım, transfer gibi olumsuzluklarla uğraşmadan, mesai çıkışınızda bile evde masaj hizmeti alabilirsiniz. Bir telefonla Viafiz Evde Fizik Tedavi Hizmetleri güvencesiyle evinizde masaj hizmeti almak için randevu oluşturabilirsiniz.

Aklınızda kalan soruları gidermek için sıkça sorulan sorular sayfamıza bakabilirsiniz.

Yazar hakkında

Uzm. Fzt. Onur Ertuğrul administrator

Bir cevap yazın